Žemėlapis
Trinapolio 9c
LT 08337 Vilnius
Tel. 8 5 205 2665
Mob. +370 640 12400
El. paštas: info@primadent.lt
Filosofija

Sakoma, kad besišypsantys žmonės gyvena ilgiau. Nežinia, ar tai patvirtinta moksliniais tyrimais, bet akivaizdu, jog šypsena žmogų puošia, atkreipia į jį kitų dėmesį, sukelia susidomėjimą ar simpatiją. Besišypsantys žmonės atrodo atviresni ir draugiškesni, tarp tokių mes norime būti, nes žinome, kad šypsena yra užkrečiama!

Skaityti daugiau...
 
Klinika

Apsilankymas pas odontologą (dar vadinama stomatologu ar tiesiog dantų gydytoju) kartais vis dar yra prilyginamas vienam baisiausių dalykų pasaulyje, kurio, jei tik įmanoma, bandome išvengti. Nereikėtų!

Skaityti daugiau...
 
Gydytojai

Gydytoja Irena Jančevska

 

 

Gydytoja Irena Jančevska save vadina konservatore. Visiškai ne dėl palankumo politinei dešinei, bet dėl noro gydyti taip, kad paciento dantys išliktų sveiki. „Nesiūlau žmonėms tokių paslaugų, kuriomis pati netikiu, kurios, mano nuomone, jokios naudos neduoda“, sako gydytoja, turinti daugiau nei 25 metų sėkmingo darbo stažą. „Mano tikslas, kad pacientas suprastų, jog savo dantų negalima apleisti. Visų skausmingų procedūrų galima išvengti, tereikia prižiūrėti savo dantis ir ateiti jų reguliariai tikrintis“.